Akcam, 1972 yılında Fethi AKÇA Tarafından kuledibinde Kurulmuştur, her zaman müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları odaklı çalışma prensibi ile 1994 yılına kadar burada hizmet vermiştir,sektörün ve teknolojinin gelişimine ayak uydurarak 1994 yılında şu anda bulunduğu yer olan Fethi AKÇA iş merkezine taşınmıstır.

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini Cam ayna işlemleri ve dekorasyonu konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Üretimin etkinliğinin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son teknoloji üretim ve makine ekipmanları kullanan firmamız. oldukça rekabetçi ve hızlı gelişen Cam sektörü içinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir.
35 yılı aşan bir süredir Cam İmalatını yürüten AKCAM, konusunda müşterilerine çözümler sunmaktadır. AKCAM, çalışma ilkelerinden ödün vermeden, en son teknoloji ile paralel ,kalite standartları yüksek çözümler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Yurtiçi ve yurtdışı Cam sanayi sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen ve kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ
Görev ve sorumluluklarının bilincinde her zor işi başarıyla tamamlayan, Türkiye de Cam sanayinin ihtiyacı olan her türlü çözümü sunan firmalar içinde lider olmak,
İletişim Bilgileri
Hürriyet Mahallesi Yurt Sokak. No:32 34403 Çağlayan İSTANBUL
Tel : +90 (212) 224 71 60 (PBX) Faks: +90 (212) 224 56 88 E-Posta: info@akcamltd.com